you're offline

usługi

wifi.png

Bezpłatne WiFi

Bezpłatne WiFi

W naszym centrum handlowym możesz śmiało korzystać z nielimitowanego, bezpłatnego dostępu do bezprzewodowego internetu. Sprawdzisz interesujące Cię informacje i najnowsze promocje.
 
pralina.png

Pralnia

Pralnia

Ubrania Twojej rodziny odzyskają świeżość i blask! Możesz również oddać do czyszczenia skórzane obuwie oraz domowe tekstylia. Pralnię 5asec znajdziesz w pasażu przy hipermarkecie Auchan.
 
prasa.png

Książki i prasa

Książki i prasa

Odwiedź salon Empik, gdzie znajdziesz bogatą ofertę multimediów oraz wiele pomysłów na prezent. W salonach Inmedio i M-press kupisz prasę, książki, a także napoje, słodycze i drobne upominki.
 
kantor.png

Kantor

Kantor

Wyjeżdżasz w podróż, a może właśnie wróciłeś z wakacji? W naszej galerii handlowej bezpiecznie i wygodnie wymienisz pieniądze. Kantor znajdziesz w pasażu handlowym przy hipermarkecie Auchan.
 
bankomat.png

Bankomat

Bankomat

Jeśli wolisz płacić za zakupy gotówką, w pasażu naszej galerii handlowej znajdziesz kilka bankomatów, należących do sieci różnych banków.  
 
opticzny.png

Salon optyczny

Salon optyczny

U nas zadbasz o swój wzrok! Specjaliści salonu Lynx Optique pomogą Ci w doborze odpowiednich okularów korekcyjnych, słonecznych oraz soczewek kontaktowych!
 
apteka.png

apteka

apteka

Tu znajdziesz leki, suplementy diety, a także dermokosmetyki. Apteka Dbam o Zdrowie mieści się przy wschodnim wejściu do galerii handlowej.
 
podrozy.png

Biuro podróży

Biuro podróży

Odwiedź biuro podróży Kleopatra i znajdź miejsce na idealne wakacje. Salon mieści się w pasażu przy hipermarkecie Auchan.
 
parking.png

Bezpłatny parking

Bezpłatny parking

Na naszym parkingu znajdziesz ponad 1400 miejsc parkingowych, w tym powiększone dla rodzin z dziećmi. Wygodnie zaparkujesz samochód i bez pośpiechu zrobisz zakupy w naszej galerii handlowej.
 
miejsca.png

Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych

Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych

Na naszym parkingu wydzieliliśmy wygodne miejsca dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie znajdują się w pobliżu wejść do galerii handlowej.  
 
auchan.png

Hipermarket Auchan

Hipermarket Auchan

Sprawdź różnorodną ofertę, atrakcyjne ceny i wyjątkowe promocje dostępne w hipermarkecie Auchan. Możesz wybierać spośród znanych marek i lokalnych produktów.
 
leroymerlin.png

Leroy Merlin

Leroy Merlin

Szukasz pomysłu na nowy wystrój domu? Planujesz zmianę w ogrodzie? Tu znajdziesz inspiracje i potrzebne Ci produkty.