you're offline
Wróć

Zmieniamy się dla Was!

Od 21/07 do 21/09
piaseczno-zmieniamy_sie_dla_ciebie-22072022-390.jpg
Czas na zmiany! Chcemy, by zakupy w naszej galerii handlowej były bardziej komfortowe, a przestrzeń pasaży stała się estetyczna i zapewniała miejsca do odpoczynku dla naszych klientów!

Dlatego w lipcu zaczniemy remont wnętrza naszej galerii handlowej!

ODNAWIAMY NASZE WNĘTRZE

Prace, które potrwają około trzy miesiące obejmą odnowienie wejść go galerii handlowej, generalny remont toalet przy strefie restauracyjnej, wymianę posadzek, odnowienie sufitów, instalację energooszczędnego oświetlenia LED i nowy wystrój korytarzy.

Aby wizyta w naszej galerii handlowej była bardziej komfortowa, zaaranżujemy na nowo strefę restauracyjną oraz stworzymy wygodne strefy relaksu, gdzie będzie można odpocząć podczas zakupów.

W TROSCE O KOMFORT NASZYCH GOŚCI I NAJEMCÓW

Najbardziej hałaśliwe i uciążliwe prace będą prowadzone poza godzinami funkcjonowania galerii handlowej, aby umożliwić swobodne zakupy i umożliwić normalną pracę naszym najemcom.
Szanujemy ciszę nocną i podczas prac chcemy sprawiać jak najmniej trudności naszym sąsiadom, którzy mieszkają w pobliżu centrum handlowego.

Godziny pracy naszej galerii handlowej pozostają bez zmian. Zapraszamy od poniedziałku do soboty od godziny 9:00 do godziny 21:00.

Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności i prosimy w trakcie wizyty w naszym centrum handlowym zwracać uwagę na tablice informacyjne.

Już wkrótce spotkamy się w nowym, wygodnym wnętrzu!