you're offline
Wróć

Wygraj czyste powietrze! Loteria z oczyszczaczami powietrza do zdobycia

Od 04/11 do 24/11
piaseczno-wygraj_czyste_powietrze-31102019-390.jpg
4 listopada w naszym Centrum rusza jesienna loteria. Fani praktycznych nagród zawalczą o sprzęt, który przyda się w każdym domu – oczyszczacze i nawilżacze powietrza, a także maseczki antysmogowe. 

Wielkie emocje, atrakcyjne nagrody i pyszna zabawa – to wszystko już wkrótce czeka gości naszego Centrum. 4 listopada startuje wielka, listopadowa loteria pod hasłem „Wygraj czyste powietrze”, w której do wygrania są praktyczne nagrody, takie jak oczyszczacze i nawilżacze powietrza oraz maseczki antysmogowe.

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy od 4 do 24 listopada 2019 roku zrobić w sklepach galerii zakupy na min. 100 zł (udziału w zabawie nie biorą paragony z hipermarketu Auchan, a także wykluczone są wszystkie produkty alkoholowe, wyroby tytoniowe i e-papierosy) i okazać paragon w Punkcie Obsługi Loterii. Po weryfikacji dowodu zakupu uczestnik wybierze z pojemnika los loteryjny ze zdrapką, pod którą widnieje informacja o konkretnej wygranej, przysługującym dodatkowym losie lub zachęta do dalszej zabawy. Na szczęśliwców czekają praktyczne nagrody, tj. oczyszczacze powietrza Philips o wartości ok. 1670 zł, nawilżacze powietrza Philips o wartości ok. 250 zł oraz maseczki antysmogowe. Nagrody można odbierać przez cały okres trwania loterii, czyli do 24 listopada. 

Loteria odbędzie się od 4 do 24 listopada. Punkt Obsługi Loterii będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 14.00 – 19.00 oraz soboty i niedziele handlowe od godz. 10.00 do 20.00. 

Serdecznie zachęcamy do udziału w zabawie! 

Regulamin do pobrania.

 
Share