you're offline
Wróć

Przynieś stary rower i podaruj radość!

11/09
add this event to your calendar

choose your application

piaseczno-oddaj_stary_rower-05082021-390.jpg
Sezon rowerowy w pełni! Chcesz wymienić sprzęt i zastanawiasz się, co zrobić ze starymi, nieużywanymi częściami i dwoma kółkami? Nie wyrzucaj ich!

W sobotę 11 września od godziny 10:00 do 17:00 zapraszamy na zbiórkę starych rowerów i części przed naszą galerią handlową!  

DO PUNKTU ZBIÓRKI ROWERÓW MOŻESZ PRZYNIEŚĆ:

    • nowe i używane rowery dowolnej wielkości i w każdym stanie,
    • części rowerowe, ramy, koła,
    • akcesoria rowerowe – kaski, światełka, zapięcia, itp.
    • narzędzia przydatne przy naprawie rowerów.

Zebrany sprzęt pomoże podopiecznym Stowarzyszenia „Mierz Wysoko”. Organizacja wspiera dzieci i młodzież z warszawskiej dzielnicy Praga Północ w rozwoju i pokazuje im, jak można pomagać innym.

W trakcie akcji możesz bezpłatnie skorzystać z mobilnego serwisu rowerowego prowadzonego przez Stowarzyszenie „Mierz Wysoko”.
JAK ZEBRANY SPRZĘT POMOŻE DZIECIOM I MŁODZIEŻY?

Sprzęt zgromadzony podczas zbiórki przed naszą galerią handlową trafi do Otwartego Warsztatu Rowerowego prowadzonego przez Stowarzyszenie Mierz Wysoko. W tym miejscu młodzież pod okiem wolontariuszy Stowarzyszenia uczy się majsterkowania, naprawiania sprzętu i tworzenia własnych pojazdów.

W ramach programu „Rower za dobro” podopieczni stowarzyszenia mają szansę na otrzymanie roweru w zamian za troskę i pomoc innym w ramach wolontariatu.

Stowarzyszenie Mierz Wysoko, w zamian za przekazane sprzęty i okazane serce, będzie prowadzić podczas wydarzenia nieodpłatny mobilny serwis rowerowy. Na miejscu będzie można skorzystać z przeglądu pojazdu i niewielkich napraw, takich jak regulacja hamulców, przerzutek, przesmarować łańcuch czy nauczyć się wymiany przebitej dętki i jej łatania.

Okażmy serce i pomóżmy potrzebującym dzieciakom! add this event to your calendar

choose your application

Share