you're offline
Wróć

Pomóż innym dzięki Skarbonce dobra

Od 04/12 do 30/09
piaseczno-skarbonka_dobra-03122020-390.jpg
Łatwo i bezpiecznie wesprzesz wybraną fundację i pomożesz potrzebującym!

Podczas wizyty w naszym centrum handlowym możesz przekazać datek na rzecz wybranej fundacji lub organizacji! To proste – wystarczy kilka kroków!

    1. Znajdź skarbonkę dobra w pasażu naszej galerii handlowej. Urządzenie działa na podobnej zasadzie, jak np. biletomat.
    2. Na wyświetlaczu urządzenia znajdziesz spis obszarów, jak np. rodzina i pomoc społeczna, kultura i edukacja, ekologia i zwierzęta, w których działają setki ogólnopolskich i lokalnych fundacji i organizacji pożytku społecznego.
    3. Kliknij w jedno z niebieskich pól, a następnie wybierz organizację, którą chcesz wesprzeć.
    4. Kieruj się wskazówkami pojawiającymi się na wyświetlaczu i wpłać datek za pomocą karty płatniczej lub gotówki.

W ten sposób Twój datek szybko trafi do bliskiej Ci organizacji wspierającej potrzebujących! Lista organizacji, które można wspierać jest bogata i znalazły się na niej m.in. takie fundacje, jak: Mimo wszystko, Wolne miejsce, SOS Wioski dziecięce, Mam marzenie, DKMS,  Kolorowy Świat, Edukacja z wartościami, VIVA czy CARITAS Polska.  Skarbonka dobra to projekt, który powstał we współpracy z firmą Donateo.

Troszczymy się o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów i regularnie czyścimy i dezynfekujemy urządzenie. Przy wejściach do centrum handlowego umieściliśmy pojemniki z płynem do dezynfekcji – zachęcamy, żeby z nich regularnie korzystać. 

Regulamin do pobrania
Share