you're offline
Wróć

Pomóż bałwankowi znaleźć przyjaciela! – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

19/10
piaseczno-smyki_teatrzyki-15102019-390.jpg
Jak i gdzie szukać przyjaciół? Co należy robić, by zbudować trwałe przyjacielskie relacje? Podczas teatrzyku „Pluszowa opowieść o przyjaźni” z cyklu „Smyki teatrzyki”, który odbędzie się 19 października, najmłodsi poznają historię bałwanka o wielkim sercu, który zrobi wszystko dla swoich przyjaciół. Wstęp jest bezpłatny!

Najbardziej szczęśliwi jesteśmy, gdy otacza nas grono dobrych i życzliwych przyjaciół. Pragniemy spędzać czas wspólnie z innymi, bo przynosi to nam radość, szczęście i zadowolenie. Takich przeżyć potrzebuje również mały bałwanek o wielkim sercu. 

Bohater wyruszy w pełną przygód podróż w poszukiwaniu kompanów zabaw. Po drodze spotka ciekawe i barwne postaci, w tym zajączka, lisa, pingwina, małpkę, misia czy renifera. Czy wśród nowych znajomych bałwanek znajdzie prawdziwego przyjaciela? 

Bezpłatne przedstawienia odbywają w ramach cyklu dla dzieci pt. „Smyki teatrzyki”. Co miesiąc na maluchy czeka spora dawka pozytywnej energii i zabawy.

Spektakl „Pluszowa opowieść o przyjaźni” odbędzie się 19 października. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie, o godz. 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy! 


 
Share