you're offline
Wróć

Odwiedź z Piotrusiem Nibylandię – bezpłatny spektakl teatralny

21/09
piaseczno-smyki_teatrzyki-27082019-390.jpg
Jak wyglądałoby życie, gdybyśmy nie posiadali własnego cienia? Przekonają się o tym wszystkie maluchy, które nas odwiedzą 21 września. Podczas spotkania teatralnego mali widzowie wyruszą wraz z Piotrusiem w pogoń za piratami, którzy porwali jego jedynego kompana. Wstęp wolny!

Dla Piotrusia – zapatrzonego w siebie małego urwisa – własny cień jest najlepszym przyjacielem. Nigdy się z nim nie rozstaje i nie wyobraża sobie utraty najwierniejszego kompana. Pewnego dnia jednak Kapitan Hak i piraci porywają jego niezwykłego przyjaciela. Mały bohater będzie musiał wyruszyć w daleką podróż do magicznej krainy Nibylandii. Towarzyszyć będą mu najmłodsi widzowie, którzy 21 września zasiądą przed naszą sceną teatralną.

Barwna scenografia, cieniowe lalki oraz sycylijskie marionetki z pewnością przyciągną uwagę małych widzów, a pełna przygód i zwrotów akcji opowieść dostarczy zabawy również rodzicom. Czy Piotrusiowi uda się pokonać złych piratów? A przede wszystkim, czy uda mu się zwalczyć swoje własne słabości?

Bezpłatne przedstawienia w naszym Centrum odbywają w ramach cyklu dla dzieci pt. „Smyki teatrzyki” Co miesiąc na maluchy czeka spora dawka pozytywnej energii i zabawy.

Spektakl pt. „Ostatni lot Piotrusia Pana” odbędzie się 21 września i zostanie odegrany trzykrotnie, o godz. 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!
Share