you're offline
Wróć

Oddaj elektrośmieci i odbierz prezent

10/04
piaseczno-elektrosmieci-21032022-390.jpg
Czas na wiosenne porządki! Jeśli zastanawiasz się, jak bezpiecznie pozbyć się elektronicznych odpadów zapraszamy do udziału w zbiórce, która odbędzie się w naszej galerii handlowej w niedzielę 10 kwietnia.

Do specjalnego punktu na parkingu galerii handlowej można przynosić sprzęt elektroniczny i AGD, baterie, czy zepsute urządzenia elektryczne, świetlówki, baterie czy akumulatory. Punkt będzie czynny od godziny 10 do godziny 17.

Poprzez naszą akcję, chcemy przekonywać, że warto prawidłowo segregować odpady, zwłaszcza te niebezpieczne. Takie ekoodpowiedzialne zachowanie to same korzyści – dla środowiska i dla nas samych! Dlatego podczas akcji, w podziękowaniu za udział w naszej akcji będziemy rozdawać sadzonki sezonowych roślin. Taki upominek otrzyma każdy, kto przyniesie nawet jedną sztukę sprzętu elektronicznego bądź 15 sztuk baterii lub przenośnych akumulatorów czy też 5 sztuk świetlówek energooszczędnych.

W ubiegłym roku nasza akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Mieszkańcy Piaseczna i okolic
Rozdaliśmy aż 450 sztuk upominków, którymi były sadzonki sezonowych roślin – wrzosów, mrozów czy chryzantem. Mamy nadzieję, że i w tym roku wspólnie zatroszczymy się o środowisko.

Zachęcamy do udziału w tegorocznej akcji!

Z regulaminem akcji można zapoznać się pod linkiem.