you're offline
Wróć

Odblaskowi

26/10
piaseczno-odblaskowi-08102019.jpg
Odblaskowi.pl to ogólnopolska kampania społeczna, której celem jest zaszczepienie w Polakach nawyku noszenia odblasków. Poprzez zabawę  i prosty, pozytywny przekaz edukujemy w zakresie zasad ruchu drogowego oraz świadomych zachowań na drodze.  

Od 10 lat nasz Odblaskowy Patrol z Zebrą na czele przemierza Polskę  i uświadamia, że nawet mały element odblaskowy może niejednokrotnie uratować życie. 

Naszą akcję wspierają zaangażowani Ambasadorzy, m.in.: Kamil Stoch, Grzegorz Krychowiak, Jakub B. Bączek, Abelard Giza, Marcin Daniec, Magdalena Kumorek, Wiola Czepińska-Wilk, C-Bool, Gosia Rdest, Paweł Skóra i inni. 

Już 26 października nasz Odblaskowy Patrol odwiedzi Centrum Handlowe Auchan w Piasecznie. Event skierowany jest do wszystkich klientów (i nie tylko) centrum – zarówno tych dużych, jak i tych małych. Dzieci poprzez gry i zabawy poznawać będą zasady właściwego zachowania na drodze, a każdy, kto odwiedzi nasze odblaskowe stoisko – dostanie od nas bezpłatny odblask. Naszym uczestnikom towarzyszyć będą przyjazne hostessy oraz bohaterka kampanii – Odblaskowa Zebra.

Odblaskowe opaski, które rozdawać będzie nasza ekipa, pozwolą zwiększyć widoczność  pieszych oraz rowerzystów na drodze, a do tego będą ciekawym gadżetem. Natomiast nasze hostessy zadbają o to, aby młodsi uczestnicy poznali i zapamiętali podstawowe zasady bezpieczeństwa, a wszystko to w formie gier i wesołych zabaw, które z pewnością zainteresują małych gości centrum. Na naszym odblaskowym stoisku czekać na nich będzie m.in. GIGA gra planszowa, której pionkami będą sami uczestnicy, duże puzzle, kolorowanki, balony i mnóstwo fantastycznych wrażeń.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy!
 
Share