you're offline
Wróć

Nagrody NON STOP za zakupy

01/09

add this event to your calendar

choose your application

piaseczno-akcja_bonus-31082020-390.jpg
Od 1 września zapraszamy do udziału w naszej nowej „AKCJI BONUS”, dzięki której możesz kupować i oszczędzać jak nigdy dotąd.

Zbieranie paragonów teraz da Ci jeszcze więcej powodów do radości. Skorzystaj z oferty naszych blisko 50 sklepów i punktów usługowych. A po udanych zakupach czas na zasłużoną nagrodę. Jej zdobycie jest bardzo proste:

    • wejdź na naszą stronę auchanpiaseczno.pl
    • kliknij w ikonkę z prezentem
    • zaloguj się przez maila, Facebooka lub Google
    • wybierz opcję SKANUJ
    • zrób smartfonem zdjęcie paragonu
    • patrz, jak rośnie saldo punktów i wymieniaj je na nagrody

ZYSKAJ KONKRETNE KORZYŚCI
W programie można rejestrować paragony z naszych sklepów na kwotę od 20 zł. Za każde 20 zł na konto wpływa 1 punkt. Za jeden paragon można uzyskać maks. 15 punktów. Paragony powyżej 300 zł liczone są jako 15 punktów. W jednym miesiącu można zdobyć 45 punktów.

We wrześniu na klientów, którzy dołączą do programu, czekają bony zakupowe o wartości 30 złotych każdy. Do odebrania jednego bonu wystarczy zebrać 15 punktów. A na tych, którzy zbiorą ich więcej, czekają bony o wartości 90 zł oraz voucher na inspirujące spotkanie ze stylistką w naszym centrum.

JAK ODEBRAĆ NAGRODĘ
Nagrody można odbierać w Punkcie Obsługi Programu. Będzie on czynny w soboty: 12 i 26 września od 10:00 do 18:00. Wystarczy mieć ze sobą telefon i być zalogowanym do programu. Przy pracowniku Punktu Obsługi wystarczy wybrać opcję „Odbierz nagrodę”. Na ekranie telefonu pojawi się kod, który pracownik zeskanuje i wyda nagrodę.
Nie trzeba mieć kolejnej karty w portfelu. Nie trzeba też instalować nowej aplikacji w telefonie. Wystarczy się zalogować się na naszej stronie klikając w ikonę z prezentem. Wygodnie, bezpiecznie i ekologicznie – bez zbędnego papieru i formalności.

Program rozpoczyna się 1 września. Lista nagród, które czekają w kolejnych miesiącach, będzie aktualizowana i na bieżąco prezentowana uczestnikom programu zalogowanym na stronie auchanpiaseczno.pl.

Nagrody wydajemy do wyczerpania zapasów. Jeden uczestnik może odebrać maksymalnie trzy nagrody w ciągu miesiąca. W programie nie biorą udziału paragony z hipermarketu Auchan oraz przedpłaty i rezerwacje w biurach podróży. Wszystkie zasady akcji znajdują się w regulaminie AKCJI BONUS.

Jeśli macie Państwo jakieś pytania dotyczące programu zapraszamy do kontaktu: piaseczno@akcjabonus.pl.
 


 

add this event to your calendar

choose your application

Share