you're offline
Wróć

Masz niedziałający laptop? Podaruj go potrzebującym dzieciom

18/05
add this event to your calendar

choose your application

piaseczno-podaruj_laptopa-18052020-390.jpg
Dostęp do komputera w czasie, gdy zdalna nauka staje się codziennością, jest niezwykle ważny. W szczególnie trudnej sytuacji znajdują się rodziny o najniższych dochodach oraz wielodzietne, w których uczniowie bez odpowiedniego sprzętu nie mają szansy na udział w lekcjach.

Okażmy wsparcie tym dzieciom. Jeśli masz w domu nieużywany czy nawet zepsuty laptop, przynieś go do nas i zostaw w specjalnej skrzyni, która zostanie postawiona w naszej galerii.

Parametry laptopa czy jego sprawność nie mają znaczenia, ponieważ każdy z nich zostanie dokładnie sprawdzony, a w razie potrzeby skompletowany, wyczyszczony i naprawiony. Partner akcji Urząd Miasta i Gminy Piaseczno zajmie się przywróceniem sprawności komputerom, tak by mogły jeszcze długo służyć dzieciom do nauki w domu.

– W szczególnie trudnej sytuacji znajdują się rodziny o najniższych dochodach oraz wielodzietne, w których uczniowie bez odpowiedniego sprzętu nie mają szansy na udział w lekcjach. Już wkrótce będzie można okazać wsparcie tym dzieciom. Wszystkich, którzy mają w domu nieużywane laptopy, zapraszam do udziału w zbiórce w ramach akcji #dobrysąsiad w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno – mówi Hanna Kułakowska-Michalak, I Zastępca Burmistrza.

Weź udział w zbiórce w ramach akcji #dobrysąsiad!

– Hasło „Dobry sąsiad” ma dla nas szczególne znaczenie. Nasza galeria jest miejscem otwartym dla lokalnych inicjatyw. Jesteśmy sąsiadami. Gdy możemy pomóc, to zawsze chętnie to zrobimy – mówi Dagmara Michalec, marketing manager Centrum Handlowego Auchan Piaseczno.

– Dziękujemy Centrum Handlowemu Auchan Piaseczno za koordynację tej cennej społecznie inicjatywy – podkreśla Hanna Kułakowska-Michalak.

Akcja „Podaruj laptop potrzebującym dzieciom” trwa do 10 czerwca. add this event to your calendar

choose your application

Share