you're offline
Wróć

Black weekend pełen nagród

Od 25/11 do 26/11
piaseczno-black_weekend-14112022-390.jpg
Black Friday coraz bliżej! To okazja, by kupić wiele produktów po atrakcyjnych, obniżonych cenach. Przygotuj się na zakupowe szaleństwo! W sklepach naszego centrum handlowego znajdziesz wiele wyjątkowych promocji i rabatów. W niektórych z nich obniżki sięgają nawet 50 procent!

Dodatkowo w piątek 25 listopada w sobotę 26 listopada za zakupy w sklepach centrum handlowego możesz otrzymać kartę podarunkową o wartości 50 złotych do wybranych sklepów centrum handlowego: Monnari, Empik, Time Trend, Stara Mydlarnia, Douglas, Tatuum, Etam, Clair's, Wojas, Gatta, Okaidi, Reserved, Jubitom, W.Kruk, CCC, H&M, Luxury, Natalia Gold oraz Yves Rocher.

JAK ZDOBYĆ NAGRODĘ?

Wystarczy w dniach akcji zrobić zakupy w sklepach galerii handlowej na kwotę minimum 200 złotych, zachować paragony i od zgłosić się z nimi do specjalnego punktu w pasażu centrum handlowego!

Upominki można odbierać:
 
  • W piątek 25 listopada od godziny 13.00 do godziny 19.00
  • W sobotę 26 listopada od godziny 12.00 do godziny 18.00

Warto się pospieszyć, bo liczba upominków jest ograniczona. W akcji Black Weekend nie można wykorzystywać paragonów z hipermarketu. Jedna osoba może jednorazowo odebrać jedną nagrodę.

Regulamin akcji Black Weekend

Karty podarunkowe można wykorzystać w sklepach w naszym centrum handlowym, w których czekają najnowsze jesienne i zimowe kolekcje ubrań, modne akcesoria i biżuteria, obuwie i kosmetyki. Na pewno znajdziecie wiele pomysłów na mikołajkowe i bożonarodzeniowe prezenty dla bliskich!

Zapraszamy na zakupy po sąsiedzku!