Materiały dla prasy

 
 • 14.05.2019

  Czarno-biała przygoda teatralna w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno

  Czarne i białe koty, niedźwiedzie, Sroka Kłamczucha i inne ciekawe postaci zagoszczą 18 maja na scenie teatralnej Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. Podczas bezpłatnego przedstawienia z cyklu „Smyki teatrzyki” najmłodsi amatorzy teatru przeniosą się do wyjątkowego świata, pełnego przygód i czarno-białych postaci!

   

  Więcej  

   
 • 07.05.2019

  Elektryczna hulajnoga do wygrania w konkursie!

  Z okazji 23 lat na rynku Centrum Handlowe Auchan Piaseczno organizuje konkurs dla klientów. Od 10 maja do 26 maja odwiedzający galerię będą mogli wziąć udział w zabawie i zawalczyć o elektryczne hulajnogi i kamery sportowe.

   

  Więcej  

   
 • 26.04.2019

  Czerwony Kapturek odwiedzi dzieci w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno

  Historia małej dziewczynki, której na drodze do domu babci staje groźny wilk, to chyba jedna z najpopularniejszych baśni. Już w najbliższą sobotę 27 kwietnia jej zabawną adaptację poznają maluchy, które odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Piaseczno. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 09.04.2019

  Przygotowujemy wielkanocne ozdoby – warsztaty dla dzieci

  Dla wszystkich, którzy chcą wprawić się w świąteczny nastrój, Centrum Handlowe Auchan Piaseczno organizuje rodzinne warsztaty kreatywne, podczas których uczestnicy stworzą wielkanocne dekoracje i przygotują się do świąt. Bezpłatne zajęcia odbędą 13 kwietnia.

   

  Więcej  

   
 • 25.03.2019

  Markowy ekspres do kawy do wygrania w loterii!

  30 marca rusza wiosenna loteria w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. Fani praktycznych nagród zawalczą o ciekawy sprzęt kuchenny – ekspres do kawy marki Simens.

   

  Więcej  

   
 • 12.03.2019

  Nie taki diabeł straszny! – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Czy każdy diabeł musi być zły? Odpowiedź na to pytanie poznają najmłodsi odwiedzający 16 marca Centrum Handlowe Auchan Piaseczno. Teatrzyk przedstawi losy poczciwego diabełka, który sprzeciwi się potężnemu Lucjuszowi.  Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 19.02.2019

  Teatralna podróż w kosmos w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno

  W najbliższą niedzielę Centrum Handlowe Auchan Piaseczno przeniesie najmłodszych gości prosto na Drogę Mleczną, gdzie będą pomagać aniołkom sprzątać gwiazdy. Przedstawienie dla dzieci odbędzie 24 lutego. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 11.02.2019

  Historia miłosna Cioska i Judytki – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Szanowni Państwo,

  uprzejmie informujemy, że w związku z ogłoszeniem żałoby narodowej Centrum Handlowe Auchan Piaseczno odwołuje wydarzenia o charakterze rozrywkowym, które były zaplanowane na sobotę 16 lutego.

  Spektakl dla dzieci odbędzie się w nowym terminie - w niedzielę 24 lutego, o czym poinformujemy Państwa w informacji prasowej w przyszłym tygodniu.

   

  Więcej  

   
 • 14.01.2019

  Teatr magicznych baniek w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno

  Jaka jest najlepsza recepta na dobre samopoczucie podczas szarych styczniowych dni? Już 19 stycznia maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Piaseczno przekonają się, że zabawa z bańkami mydlanymi wprawia wszystkich w świetny nastrój! Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 11.12.2018

  Pomóż Grzesiowi uratować Święta! – bezpłatny teatrzyk dla dzieci

  Czy wszystkie grzeczne dzieci otrzymają w tym roku prezenty? Co by się stało, gdyby Święta zostały odwołane? Bohaterowie teatrzyku dla dzieci w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno dołożą wszelkich starań, by uratować tradycję. Już 15 grudnia na maluchy czeka świąteczne przedstawienie. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Piaseczno ul. Puławska 46

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty