Materiały dla prasy

 
 • 12.03.2019

  Nie taki diabeł straszny! – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Czy każdy diabeł musi być zły? Odpowiedź na to pytanie poznają najmłodsi odwiedzający 16 marca Centrum Handlowe Auchan Piaseczno. Teatrzyk przedstawi losy poczciwego diabełka, który sprzeciwi się potężnemu Lucjuszowi.  Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 19.02.2019

  Teatralna podróż w kosmos w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno

  W najbliższą niedzielę Centrum Handlowe Auchan Piaseczno przeniesie najmłodszych gości prosto na Drogę Mleczną, gdzie będą pomagać aniołkom sprzątać gwiazdy. Przedstawienie dla dzieci odbędzie 24 lutego. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 11.02.2019

  Historia miłosna Cioska i Judytki – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Szanowni Państwo,

  uprzejmie informujemy, że w związku z ogłoszeniem żałoby narodowej Centrum Handlowe Auchan Piaseczno odwołuje wydarzenia o charakterze rozrywkowym, które były zaplanowane na sobotę 16 lutego.

  Spektakl dla dzieci odbędzie się w nowym terminie - w niedzielę 24 lutego, o czym poinformujemy Państwa w informacji prasowej w przyszłym tygodniu.

   

  Więcej  

   
 • 14.01.2019

  Teatr magicznych baniek w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno

  Jaka jest najlepsza recepta na dobre samopoczucie podczas szarych styczniowych dni? Już 19 stycznia maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Piaseczno przekonają się, że zabawa z bańkami mydlanymi wprawia wszystkich w świetny nastrój! Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 11.12.2018

  Pomóż Grzesiowi uratować Święta! – bezpłatny teatrzyk dla dzieci

  Czy wszystkie grzeczne dzieci otrzymają w tym roku prezenty? Co by się stało, gdyby Święta zostały odwołane? Bohaterowie teatrzyku dla dzieci w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno dołożą wszelkich starań, by uratować tradycję. Już 15 grudnia na maluchy czeka świąteczne przedstawienie. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 07.12.2018

  Stara Mydlarnia w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno

  Stara Mydlarnia – polska sieć sklepów z kosmetykami naturalnymi, dołącza do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. 30 listopada nowy najemca zajął lokal o powierzchni 47 mkw. Za komercjalizację obiektu odpowiada Ceetrus Polska.

   

  Więcej  

   
 • 07.12.2018

  Zbieramy książki dla potrzebujących dzieci

  Rusza tegoroczna ogólnopolska zbiórka książek dla dzieci „Cyrkuluj książeczko”, którą organizują Centra Handlowe Auchan oraz Fundacja „Już pomagam”. Egzemplarze zebrane, między innymi w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno zostaną przekazane maluchom przebywającym w domach dziecka oraz szpitalnych oddziałach. Akcja potrwa do końca stycznia.

   

  Więcej  

   
 • 03.12.2018

  Święty Mikołaj zawita do Centrum Handlowego Auchan Piaseczno

  Czy wszystkie dzieci były w tym roku grzeczne? Już 8 grudnia wszystkie maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Piaseczno będą miały okazję przywitać się ze świętym Mikołajem i zrobić z nim pamiątkowe zdjęcie. W programie również warsztaty tworzenia świątecznych stroików i słodkie niespodzianki. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 20.11.2018

  Nowa marka w portfolio Ceetrus Polska

  Tatuum dołącza do listy najemców Centrów Handlowych Auchan. Od 15 listopada w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno w salonie o powierzchni 92 mkw. klienci mogą skorzystać z bogatej oferty klasycznej mody marki Tatuum. To pierwszy sklep marki w obiektach komercjalizowanych przez Ceetrus Polska.

   

  Więcej  

   
 • 15.11.2018

  Strach ma wielkie serce! – bezpłatny spektakl dla dzieci

  Co zrobi pozostawiony na pustym, jesiennym polu strach na wróble? Postanowi wyruszyć w podróż! 17 listopada mali widzowie sceny teatralnej w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno obejrzą wzruszającą historię przyjaźni nietypowego bohatera z bocianem. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Piaseczno ul. Puławska 46

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty