Materiały dla prasy

 
 • 21.11.2017

  Weekendowy Black Friday w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno

  Wielkie, wyprzedażowe szaleństwo, czyli Black Friday zbliża się wielkimi krokami. Zapożyczone od Amerykanów święto na dobre zadomowiło się w Europie, w tym Polsce i jest nie lada gratką dla fanów zakupów. Przedłużone na trzy dni wyprzedaży z atrakcyjnych rabatami i wielkimi obniżkami cen czekają od 24 do 26 listopada na wszystkich gości Centrum Handlowego Auchan Piaseczno.

   

  Więcej  

   
 • 13.11.2017

  O czym w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno opowie dzieciom stary kredens?

  Czy klasyczne opowieści o Złotej Kaczce oraz rycerzu walczącym ze smokiem mogą przedstawić przedmioty zamieszkujące stary kredens? Takie cuda możliwe są tylko na scenie teatralnej Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. 19 listopada mali widzowie zobaczą historię o wielkim bogactwie i walce ze złem, przedstawioną przez kuchenny wałek, drewniane łyżki oraz foremki do ciasta.

   

  Więcej  

   
 • 01.11.2017

  Weź udział w loterii – dla każdego coś fajnego!

  Szukasz sposobu na jesienne smutki? Spróbuj szczęścia i zawalcz o nagrodę dla siebie lub swoich bliskich! Od 4 do 19 listopada Centrum Handlowe Auchan Piaseczno zaprasza do udziału w loterii „Dla każdego coś fajnego”, w której na uczestników zabawy czeka wiele atrakcyjnych nagród.

   

  Więcej  

   
 • 18.10.2017

  Bezpłatne badania USG dla kobiet w ciąży

  Jednym z najczęściej wykonywanych w ciąży badań jest ultrasonografia. Najbliższą okazją do wykonania bezpłatnych badań USG będzie akcja „Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwa Mama” w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. 22 października podczas konsultacji przyszłe i świeżo upieczone mamy otrzymają również odpowiedzi na nurtujące pytania związane z macierzyństwem.

   

  Więcej  

   
 • 10.10.2017

  Poznaj historię drewnianego chłopca

  Kłamstwo ma krótkie nogi i… długi nos! Co dokładniej kryje się pod tym hasłem, przekonają się mali widzowie sceny teatralnej Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. 15 października najsłynniejsza drewniana pacynka będzie bawić i uczyć o nieprzemijających wartościach, sile przywiązania i spełnianiu marzeń. Gotowi na opowieść o Pinokio?

   

  Więcej  

   
 • 20.09.2017

  Zadbaj o bezpieczeństwo na drodze z Odblaskowi.pl

  Jak poprawić naszą widoczność na drodze po zmroku? Jakich zasad należy przestrzegać, gdy idziemy nieoświetloną drogą? To tylko niektóre z zagadnień, na jakie zwróci uwagę akcja Odblaskowi.pl, która odbędzie się 24 września w Centrum Handlowych Auchan Piaseczno. Na wszystkich chętnych czekają bezpłatne opaski odblaskowe!

   

  Więcej  

   
 • 13.09.2017

  Poznajemy polskie tradycje ludowe i świat teatru razem z kukłą z wiejskiego podwórza

  Już 17 września w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno najmłodsi poznają polskie obrzędy ludowe. Przewodnikiem po tym fascynującym świecie będzie kukła z wiejskiego podwórza i profesor Hilary Szczebrzeszyński. Dzieci wspólnie z aktorami wystąpią także w Teatrze Jarzynowym.

   

  Więcej  

   
 • 29.08.2017

  Zadbaj o serce i skorzystaj z bezpłatnych badań EKG

  Choroby układu krążenia są jednymi z najczęstszych dolegliwości, na jakie cierpią Polacy, dlatego warto regularnie sprawdzać stan swojego zdrowia. Już w najbliższą sobotę 2 września Centrum Handlowe Auchan Piaseczno zaprasza na bezpłatne konsultacje i badania EKG, ciśnienia krwi czy poziomu cholesterolu.

   

  Więcej  

   
 • 22.08.2017

  Odbierz bezpłatną szkolną wyprawkę!

  Wakacje zbliżają się do końca, ale to nie powód do zmartwień! 26 sierpnia Centrum Handlowe Auchan Piaseczno zadba, aby młodzi żacy z uśmiechem na twarzach powitali nowy rok szkolny. Na dzieci wraz z rodzicami czekają wyprawki, które uprzyjemnią pierwsze wrześniowe dni w szkolnych ławkach.

   

  Więcej  

   
 • 15.08.2017

  Bohaterowie wierszy uczą i bawią najmłodszych w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno

  20 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno najmłodsi widzowie będą mieli możliwość spotkania z bohaterami wierszy polskich poetów i pisarzy. W spektaklu postacie takie jak Stefek Burczymucha czy chory Kotek będą w zabawny sposób uczyć o tym, że nie warto się przechwalać i czym może się to zakończyć.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Piaseczno ul. Puławska 46

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty