Materiały dla prasy

 
 • 20.09.2017

  Zadbaj o bezpieczeństwo na drodze z Odblaskowi.pl

  Jak poprawić naszą widoczność na drodze po zmroku? Jakich zasad należy przestrzegać, gdy idziemy nieoświetloną drogą? To tylko niektóre z zagadnień, na jakie zwróci uwagę akcja Odblaskowi.pl, która odbędzie się 24 września w Centrum Handlowych Auchan Piaseczno. Na wszystkich chętnych czekają bezpłatne opaski odblaskowe!

   

  Więcej  

   
 • 13.09.2017

  Poznajemy polskie tradycje ludowe i świat teatru razem z kukłą z wiejskiego podwórza

  Już 17 września w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno najmłodsi poznają polskie obrzędy ludowe. Przewodnikiem po tym fascynującym świecie będzie kukła z wiejskiego podwórza i profesor Hilary Szczebrzeszyński. Dzieci wspólnie z aktorami wystąpią także w Teatrze Jarzynowym.

   

  Więcej  

   
 • 29.08.2017

  Zadbaj o serce i skorzystaj z bezpłatnych badań EKG

  Choroby układu krążenia są jednymi z najczęstszych dolegliwości, na jakie cierpią Polacy, dlatego warto regularnie sprawdzać stan swojego zdrowia. Już w najbliższą sobotę 2 września Centrum Handlowe Auchan Piaseczno zaprasza na bezpłatne konsultacje i badania EKG, ciśnienia krwi czy poziomu cholesterolu.

   

  Więcej  

   
 • 22.08.2017

  Odbierz bezpłatną szkolną wyprawkę!

  Wakacje zbliżają się do końca, ale to nie powód do zmartwień! 26 sierpnia Centrum Handlowe Auchan Piaseczno zadba, aby młodzi żacy z uśmiechem na twarzach powitali nowy rok szkolny. Na dzieci wraz z rodzicami czekają wyprawki, które uprzyjemnią pierwsze wrześniowe dni w szkolnych ławkach.

   

  Więcej  

   
 • 15.08.2017

  Bohaterowie wierszy uczą i bawią najmłodszych w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno

  20 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno najmłodsi widzowie będą mieli możliwość spotkania z bohaterami wierszy polskich poetów i pisarzy. W spektaklu postacie takie jak Stefek Burczymucha czy chory Kotek będą w zabawny sposób uczyć o tym, że nie warto się przechwalać i czym może się to zakończyć.

   

  Więcej  

   
 • 13.06.2017

  Koza Frania nauczy pracowitości, współpracy i mówienia prawdy

  Znane przysłowie mówi, że bez pracy nie ma kołaczy. Mądrość tę poznają i zrozumieją bohaterowie spektaklu pt. „Jak koza Frania oduczyła się kłamania”, który odbędzie się 18 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. Podczas fascynującej teatralnej przygody najmłodsi widzowie poznają losy niegrzecznej kozy Frani i leniwego Gospodarza.

   

  Więcej  

   
 • 06.06.2017

  Daj dziecku opaskę na rękę, zadbaj o bezpieczeństwo podczas wakacji

  W najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno rozpocznie się akcja „Bezpieczne wakacje”, skierowana do rodziców i dzieci. Przez dwa dni będzie można otrzymać dla swoich pociech bezpłatne opaski-niezgubki, na których znajduje się miejsce na wpisanie numeru telefonu do rodzica lub opiekuna. Wpisanie kontaktu jest niezwykle ważne, w przypadku gdy dziecko zniknie nam z oczu podczas wakacji.

   

  Więcej  

   
 • 30.05.2017

  Balonowo i bajecznie kolorowo – Cyrkowy Dzień Dziecka w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno

  To będzie niezapomniany Dzień Dziecka! 3 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno na wszystkie dzieci czeka wyśmienita cyrkowa zabawa. Będzie moc kolorowych balonów, tęczowa wata cukrowa oraz liczne animacje, gry i konkursy z nagrodami.

   

  Więcej  

   
 • 16.05.2017

  Zielony smok odwiedzi Piaseczno – bezpłatny spektakl dla dzieci

  „Hik hek hok, a na Was czeka smok!” –  ten zielony gość 21 maja odwiedzi wszystkie maluchy w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. Będzie jednym z bohaterów spektaklu o wyjątkowo leniwym królu Histeriuszu. Opowieść, przedstawiona w ramach cyklu bezpłatnych przedstawień teatralnych, z pewnością przypadnie maluchom do gustu. Wstęp wolny

   

  Więcej  

   
 • 16.05.2017

  Świętuj urodziny Centrum Handlowego Auchan Piaseczno - zrób zakupy, wygraj wakacje

  Już od najbliższej soboty 13 maja Centrum Handlowe Auchan Piaseczno świętuje „odjazdowe urodziny”. Do 28 maja będzie można wygrać atrakcyjne nagrody - bony wycieczkowe oraz kultowe rowery czy elektryczne deskorolki.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Piaseczno ul. Puławska 46

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty