Materiały dla prasy

 
 • 14.01.2019

  Teatr magicznych baniek w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno

  Jaka jest najlepsza recepta na dobre samopoczucie podczas szarych styczniowych dni? Już 19 stycznia maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Piaseczno przekonają się, że zabawa z bańkami mydlanymi wprawia wszystkich w świetny nastrój! Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 11.12.2018

  Pomóż Grzesiowi uratować Święta! – bezpłatny teatrzyk dla dzieci

  Czy wszystkie grzeczne dzieci otrzymają w tym roku prezenty? Co by się stało, gdyby Święta zostały odwołane? Bohaterowie teatrzyku dla dzieci w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno dołożą wszelkich starań, by uratować tradycję. Już 15 grudnia na maluchy czeka świąteczne przedstawienie. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 07.12.2018

  Stara Mydlarnia w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno

  Stara Mydlarnia – polska sieć sklepów z kosmetykami naturalnymi, dołącza do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. 30 listopada nowy najemca zajął lokal o powierzchni 47 mkw. Za komercjalizację obiektu odpowiada Ceetrus Polska.

   

  Więcej  

   
 • 07.12.2018

  Zbieramy książki dla potrzebujących dzieci

  Rusza tegoroczna ogólnopolska zbiórka książek dla dzieci „Cyrkuluj książeczko”, którą organizują Centra Handlowe Auchan oraz Fundacja „Już pomagam”. Egzemplarze zebrane, między innymi w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno zostaną przekazane maluchom przebywającym w domach dziecka oraz szpitalnych oddziałach. Akcja potrwa do końca stycznia.

   

  Więcej  

   
 • 03.12.2018

  Święty Mikołaj zawita do Centrum Handlowego Auchan Piaseczno

  Czy wszystkie dzieci były w tym roku grzeczne? Już 8 grudnia wszystkie maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Piaseczno będą miały okazję przywitać się ze świętym Mikołajem i zrobić z nim pamiątkowe zdjęcie. W programie również warsztaty tworzenia świątecznych stroików i słodkie niespodzianki. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 20.11.2018

  Nowa marka w portfolio Ceetrus Polska

  Tatuum dołącza do listy najemców Centrów Handlowych Auchan. Od 15 listopada w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno w salonie o powierzchni 92 mkw. klienci mogą skorzystać z bogatej oferty klasycznej mody marki Tatuum. To pierwszy sklep marki w obiektach komercjalizowanych przez Ceetrus Polska.

   

  Więcej  

   
 • 15.11.2018

  Strach ma wielkie serce! – bezpłatny spektakl dla dzieci

  Co zrobi pozostawiony na pustym, jesiennym polu strach na wróble? Postanowi wyruszyć w podróż! 17 listopada mali widzowie sceny teatralnej w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno obejrzą wzruszającą historię przyjaźni nietypowego bohatera z bocianem. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 06.11.2018

  Konsultacje zdrowotne z okazji Światowego Dnia Walki z Cukrzycą

  W sobotę 10 listopada w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno będzie można wykonać bezpłatne badania profilaktyczne – oznaczyć poziom glukozy we krwi, zbadać ciśnienie oraz określić wskaźnik BMI. W programie spotkania ze specjalistami, konsultacje diabetologiczne i warsztaty dietetyczne. Udział jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 30.10.2018

  Weź udział w loterii i leć w tropiki!

  Na jesienne smutki najlepszy jest… wyjazd w ciepłe kraje! Spróbuj szczęścia i zawalcz o nagrodę dla siebie lub swoich bliskich! Od 3 do 17 listopada w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno odbędzie się loteria „Kierunek tropiki”, w której na uczestników czeka dobra zabawa i wiele atrakcyjnych nagród.

   

  Więcej  

   
 • 16.10.2018

  Odwiedź z Hilarym Wyspę Pacynek! – bezpłatny spektakl dla dzieci

  Czas spakować walizki i wyruszyć w teatralną podróż! Wraz z panem Hilarym najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Piaseczno będą mogli odwiedzić pełen magii Archipelag Wysp Lalkowych. Podczas bezpłatnego spektaklu 20 października maluchy dowiedzą się wielu tajemnic o pacynkach.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Piaseczno ul. Puławska 46

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty