Materiały dla prasy

 
 • 15.11.2018

  Strach ma wielkie serce! – bezpłatny spektakl dla dzieci

  Co zrobi pozostawiony na pustym, jesiennym polu strach na wróble? Postanowi wyruszyć w podróż! 17 listopada mali widzowie sceny teatralnej w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno obejrzą wzruszającą historię przyjaźni nietypowego bohatera z bocianem. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 06.11.2018

  Konsultacje zdrowotne z okazji Światowego Dnia Walki z Cukrzycą

  W sobotę 10 listopada w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno będzie można wykonać bezpłatne badania profilaktyczne – oznaczyć poziom glukozy we krwi, zbadać ciśnienie oraz określić wskaźnik BMI. W programie spotkania ze specjalistami, konsultacje diabetologiczne i warsztaty dietetyczne. Udział jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 30.10.2018

  Weź udział w loterii i leć w tropiki!

  Na jesienne smutki najlepszy jest… wyjazd w ciepłe kraje! Spróbuj szczęścia i zawalcz o nagrodę dla siebie lub swoich bliskich! Od 3 do 17 listopada w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno odbędzie się loteria „Kierunek tropiki”, w której na uczestników czeka dobra zabawa i wiele atrakcyjnych nagród.

   

  Więcej  

   
 • 16.10.2018

  Odwiedź z Hilarym Wyspę Pacynek! – bezpłatny spektakl dla dzieci

  Czas spakować walizki i wyruszyć w teatralną podróż! Wraz z panem Hilarym najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Piaseczno będą mogli odwiedzić pełen magii Archipelag Wysp Lalkowych. Podczas bezpłatnego spektaklu 20 października maluchy dowiedzą się wielu tajemnic o pacynkach.

   

  Więcej  

   
 • 03.10.2018

  Odbierz bezpłatną opaskę odblaskową i świeć przykładem!

  W najbliższą niedzielę 7 października maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Piaseczno wezmą udział w zabawach w ramach akcji edukacyjnej „Odblaskowi.pl”. Uczestnicy wydarzenia odbiorą bezpłatne opaski odblaskowe, które zwiększają bezpieczeństwo na drodze po zmroku. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 26.09.2018

  Bezpłatne konsultacje zdrowotne i USG dla kobiet w ciąży

  30 września przyszłe i świeżo upieczone mamy będą mogły skonsultować swój stan zdrowia i wykonać badanie USG. Centrum Handlowe Auchan Piaseczno zaprasza na akcję „Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa mama” z bezpłatnymi konsultacjami z ginekologiem, położną, fizjoterapeutą czy dietetykiem. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 11.09.2018

  Co chochlik zrobił ze starymi baśniami? Bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Czy wilk w bajkach zawsze bywa zły? Czy złota rybka może spełniać wyłącznie swoje marzenia? Co by się stało, gdyby znane wszystkim bajki miały inne zakończenie? Odpowiedzi na te pytania znajdą 15 września mali widzowie sceny teatralnej Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 29.08.2018

  Zadbaj o serce i skorzystaj z bezpłatnych badań EKG

  Choroby układu krążenia są jednymi z najczęstszych dolegliwości, na jakie cierpią Polacy, dlatego warto regularnie sprawdzać stan swojego zdrowia. Już w najbliższą niedzielę 2 września Centrum Handlowe Auchan Piaseczno zaprasza na bezpłatne konsultacje i badania EKG, pomiar ciśnienia tętniczego czy poziomu cholesterolu.

   

  Więcej  

   
 • 15.08.2018

  Zatańcz z kotem w butach! – bezpłatny spektakl teatralny

  Czy spryt i wyobraźnia wystarczą, do zdobycia bogactwa i spełnienia marzeń? Już 18 sierpnia mali widzowie sceny teatralnej w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno obejrzą nową adaptację bajki o sprytnym Kocie w butach, który odmieni życie ubogiego młynarczyka. Wstęp bezpłatny! 

   

  Więcej  

   
 • 17.07.2018

  O misiu, który wysiadywał jajo – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Czy mały niedźwiadek może wysiedzieć ptasie jajo? Małemu Tymoteuszowi nawet nie przyjdzie do głowy, że można nie zaopiekować się znalezionym kukułczym jajkiem! A co z tego wyniknie dowiedzą się najmłodsi, którzy obejrzą spektakl pt. „Tymoteusz wśród ptaków” w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Piaseczno ul. Puławska 46

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty