18.06.2019 Wyrusz w teatralną podróż z Panem Soczewką!

 

 

Tonące w słońcu lasy tropikalne, dno głębokiego oceanu, a nawet pełną pyłów powierzchnię Księżyca odwiedzą najmłodsi podczas bezpłatnego przedstawienia teatralnego, które 20 lipca odbędzie się w naszym centrum. Wszystko dzięki postaci Pana Soczewki – filmowca i niestrudzonego podróżnika. Wstęp wolny!

Podczas spektaklu pt. „Przygody Pana Soczewki” mali widzowie wyruszą na niezapomnianą wyprawę. Wraz z głównym bohaterem odwiedzą różne zakątki świata, w tym tropikalne lasy, dno oceanu, a nawet Księżyc! Dzięki teatralnej wyprawie maluchy przekonają się, jak ważne są odwaga, mądrość oraz chęć realizowania najskrytszych marzeń.

W bajecznej podróży pomoże wyjątkowa scenografia, ujęta w następujących po sobie filmowych kadrach. To połączenie świata teatru oraz kinematografii z pewnością przyciągnie uwagę każdego dziecka. W programie spektaklu znajdą się również porywające do tańca piosenki oraz dialogi zachęcające do współtworzenia akcji.

Spektakl odbędzie się 20 lipca i zostanie odegrany trzykrotnie, o godz. 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Piaseczno ul. Puławska 46

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty