13.11.2018 Strach ma wielkie serce! – bezpłatny spektakl dla dzieci

 

 

Co zrobi pozostawiony na pustym, jesiennym polu strach na wróble? Postanowi wyruszyć w podróż! 17 listopada mali widzowie naszej sceny teatralnej obejrzą wzruszającą historię przyjaźni nietypowego bohatera z bocianem. Wstęp bezpłatny!

Listopadowe przedstawienie z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem” uświadomi dzieciom, że podróże kształcą. Ciekawy świata strach na wróble postanowi opuścić swój dotychczasowy dom, czyli puste, jesienne pole i wyruszy w pełną przygód wyprawę. Czy bohater odnajdzie się w zupełnie nowym środowisku i będzie w stanie sprostać przeciwnościom losu?

Mali widzowie dowiedzą się, że strach ma wielkie… serce! Bohater spotka na swojej drodze wiele postaci, w tym młodego, okaleczonego bociana, który nie będzie w stanie odlecieć na zimę do ciepłych krajów. Strach na wróble postanowi uratować ptaka, dzięki czemu zyska pierwszego przyjaciela. Jak potoczą się losy bohaterów? O tym już wkrótce dowiedzą się mali goście naszego centrum.

Teatrzyk odbędzie się 17 listopada i zostanie odegrany trzykrotnie, o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Piaseczno ul. Puławska 46

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty