09.03.2018 Sprzątnij nagrodę!

 

Czas rozpocząć wiosenne porządki! Przydadzą się niezbędne sprzęty, czyli odkurzacze, iRoboty, myjki ciśnieniowe i wiele innych… Weź udział w wiosennym konkursie i sprzątnij praktyczne nagrody!

Dłuższe dni i więcej promieni słonecznych pozwalają myśleć o nadchodzącej wiośnie. Nie obejdzie się bez tradycyjnych porządków, które pozwolą zapomnieć o zimie i odświeżą domową przestrzeń. Fanów praktycznych nagród zapraszamy do udziału w wielkim, wiosennym konkursie.

Do wygrania wspaniałe nagrody, które przydadzą się w każdym domu: myjka ciśnieniowa Karcher, odkurzacz Philips ProAqua, iRobot Roomba 616, myjki parowe do okien Karcher oraz zestawy kosmetyków firmy Avon.

Aby zawalczyć o wygraną, należy zrobić zakupy w sklepach galerii na min. 50 zł (paragony z hipermarketu nie biorą udziału w loterii), zgłosić się z dowodem zakupu w Punkcie Obsługi Konkursu, a następnie obliczyć liczbę kwiatów znajdujących się w gablocie obok POK oraz wpisać wynik w formularzu zgłoszeniowym na ekranie terminala konkursowego. Zwycięzcami zostają uczestnicy, którzy jako pierwsi odgadną prawidłową liczbę kwiatów w gablocie. Dla pierwszych 100 osób przewidziano nagrody gwarantowane, w postaci zestawów rękawiczek i zmywaków Vileda oraz zestawów ściereczek Vileda.

Konkurs potrwa od 12 marca od godz. 9:00 do 25 marca do godz. 19:45, a ogłoszenie zwycięzców nastąpi 26 marca. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w superłowach i życzymy wymarzonych wygranych! 

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Piaseczno ul. Puławska 46

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty