31.07.2014 Teraz Serce! - fotorelacja

 

W dniu 19 lipca 2014 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno w Piasecznie odbyła się akcja medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!”. Ideą całego przedsięwzięcia jest promowanie profilaktyki kardiologicznej, ułatwienie dostępu do badań, a także uświadomienie wszystkim, jak ważna jest odpowiednio zbilansowana dieta oraz zdrowy styl życia.

W ramach akcji z badań skorzystało 91 mieszkańców Piaseczna i okolic, którzy w tym dniu przybyli na miejsce akcji i wzięli w niej udział.

Podczas akcji każdy zainteresowany mógł nieodpłatnie wykonać badanie EKG wraz z opisem, badanie poziomu cholesterolu i glukozy we krwi, zmierzyć ciśnienie tętnicze, obliczyć wskaźnik BMI, określić czynniki ryzyka zawału serca oraz zasięgnąć porad dietetycznych.

Podczas akcji przebadaliśmy 50 kobiet i 41 mężczyzn.

Średni wiek pacjenta – 51 lat.

Z badań skorzystały osoby m.in. z takich miejscowości jak: Warszawa, Piaseczno, Kamionka, Konstancin-Jeziorna, Siedliska.

Dziękujemy niniejszym wszystkim zaangażowanym w organizację akcji: Współorganizatorowi, Sponsorom, a także Mediom, bez których akcja „Teraz Serce!” nie udałaby się z takim powodzeniem. Cieszymy się, że tak wiele osób mogło skorzystać z bezpłatnych badań oraz konsultacji.

 

 

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Piaseczno ul. Puławska 46

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty