05.06.2014 Krasnale opanowały galerię!

 

W minioną niedzielę naszą galerię handlową odwiedzili wyjątkowi goście - krasnoludki. Z okazji Dnia Dziecka zaprosiły one do wspólnej zabawy wszystkie maluchy. Podczas wyjątkowych zabaw i konkursów dzieci mogły przenieść się do bajkowego świata w rozmiarze mini.

Wszystkie osoby, które kiedykolwiek zastanawiały się, jak to jest być krasnoludkiem, miały wyjątkową okazję, aby przyjrzeć się zmaganiom tych małych istot. Z okazji Dnia Dziecka naszą galerię odwiedziły bowiem niezwykle psotliwe skrzaty, które porwały wszystkich do wspólnej zabawy.

W pobliżu olbrzymich szuflad wypełnionych rozmaitymi szpargałami, krasnoludki zorganizowały dla maluchów warsztaty tkackie. Pod okiem tkaczy dzieci mogły dowiedzieć się, jak ponownie wykorzystać takie surowce, jak płyty CD, skrawki materiału czy kawałki włóczki. Podczas zajęć powstały z nich między innymi praktyczne i przede wszystkim oryginalne podkładki pod kubki. Maluchy mogły także spróbować swoich sił we własnoręcznym tworzeniu serwetek na tradycyjnych ramkach krosien.

Wiele radości dostarczyły także mega gry, do których krasnoludki zaprosiły wszystkich chętnych. Uczestnicy zabawy mieli za zadanie między innymi rozwiązać łamigłówki z ogromnymi zapałkami czy rozegrać z krasnoludkami partię gry w mega bierki. Na specjalnej gigantycznej planszy goście galerii handlowej mogli również zagrać w popularnego „Chińczyka”. Na szczęście żaden z pionków do gry się nie zgubił, bo w tę rolę wcielili się sami gracze!

Dodatkowo, nasi najmłodsi goście byli wielokrotnie proszeni o pomoc bezradnym krasnoludkom. Ponieważ wiele rzeczy codziennego użytku przerasta te małe istoty, maluchy mogły je wesprzeć w takich zadaniach, jak sporządzenie listy zakupów ogromnym ołówkiem czy upieczenie potężnej babeczki.

Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę wszystkim maluchom!

 

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Piaseczno ul. Puławska 46

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty